Θέσεις εξυπηρέτησης πελατών για τυχερά παιχνίδια 123783 views

Job Overview:

  • Job Languages Greek
  • Job posting schema No
Νέες θέσεις εργασίας για στελέχωση τμημάτων εξυπηρέτησης πελατών για κορυφαία εταιρία τυχερών παιχνιδιών.

Εάν διαθέτεις εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενα ωράρια, η Teleperformance Greece, προσφέρει θέσεις εργασίας σε θέσεις εξυπηρέτησης πελατών (εισερχόμενες κλήσεις και chat) σε συνεργασία με γνωστή εταιρία τυχερών παιχνιδιών.

Περιγραφή θέσης εργασίας:
  • Διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων και chat για εξυπηρέτηση πελατών τυχερών παιχνιδιών
  • Κατανόηση και καταγραφή αιτημάτων πελατών
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα
  • Aπασχόληση σε κυλιόμενες 24ωρες βάρδιες
  • Στο μισθό προστίθενται όλες οι νόμιμες προσαυξήσεις (Κυριακές, αργίες, βραδινή εργασία), καθώς και οι όποιες υπερωρίες.
 Απαραίτητα προσόντα:
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία στα ωράρια εργασίας
  • Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης υπολογιστή (ταχεία πληκτρολόγηση & multitasking)
 Τι προσφέρουμε:
  • Μισθό ανώτερο του βασικού
  • Υψηλό μηνιαίο bonus επίτευξης στόχου, ανάλογη των αποτελεσμάτων
  • Πρόγραμμα συστάσεων (refer a friend), με bonus
  • Εκπαίδευση από πιστοποιημένους εκπαιδευτές
  • Πολυάριθμα προνόμια, εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας
  • Μοντέρνες εγκαταστάσεις και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας

Στην Teleperformance Greece, τη μεγαλύτερη εταιρεία παροχής “Customer Experience Management” στην Ελλάδα, έχεις τη δυνατότητα να εξελίξεις την καριέρα σου, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Ενώ ακόμη, θα έχεις την ευκαιρία να γίνεις μέλος μιας μεγάλης ομάδας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας.

Εάν όλα τα παραπάνω σου φαίνονται γνώριμα ή θέλεις να τα ανακαλύψεις, τότε σε προσκαλούμε να γίνεις μέλος της ομάδας μας, η οποία αριθμεί πάνω από 12.000 μέλη, που προέρχονται από 110+ χώρες.

Δείτε περισσότερα:

Θέλεις να δεις περισσότερες ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Κάνε κλικ εδώ.

Θέλεις να δεις όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Κάνε κλικ εδώ.

After you apply, you will receive an email with a link for a recruitment assessment, which will take approximately 60 minutes of your time. This is part of the evaluation process, and we kindly ask you to complete it, so that the recruitment process is initiated. Thank you!