Σύμβουλοι προώθησης υπηρεσιών τηλεπικοινωνιών στην Πάτρα 6449 views

Job Overview:

  • Job Languages Greek

Θέσεις προώθησης και ανάπτυξης υφιστάμενου πελατολογίου για τον μεγαλύτερο οργανισμό Τηλεπικοινωνιών στην Ελλάδα

Πιστεύετε ότι έχετε αυτό που χρειάζεται για να ενταχθείτε σε μία δυναμική ομάδα προώθησης υπηρεσιών, με προσανατολισμό στην επίτευξη στόχων; διαθέτετε εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες;

Εάν η απάντησή σας είναι “ναι”, σας περιμένει μια θέση στην ομάδα προώθησης και ανάπτυξης υφιστάμενου πελατολογίου για τον μεγαλύτερο οργανισμό Τηλεπικοινωνιών στην Ελλάδα.

Περιγραφή θέσης εργασίας:
  • Προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών και ενίσχυση της πιστότητας του πελατολογίου
  • Εντοπισμός και κατανόηση των αναγκών των πελατών
  • Διασφάλιση της ικανοποίησης των πελατών
  • Η αρχική εκπαίδευση υλοποιείται εξ αποστάσεως (από το σπίτι), οπότε οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν υπολογιστή με κάμερα και ακουστικά ή laptop και σύνδεση Internet. Μετά την εκπαίδευση οι υποψήφιοι θα λάβουν εταιρικό εξοπλισμό. Οι τελευταίες ημέρες της εκπαίδευσης θα υλοποιηθούν στα γραφεία της επιχείρησης στην Πάτρα.
  • Το ωράριο εργασίας είναι μία εβδομάδα πρωί (08:45-16:45) και μία εβδομάδα απόγευμα (13:00-21:00). Στη συνέχεια ενδέχεται να αλλάξουν τα ωράρια βάση αναγκών.
  • Με την ολοκλήρωση της εκπαίδευσης η εργασία θα είναι με υβριδικό μοντέλο (2 ημέρες εξ αποστάσεως, 3 ημέρες στο γραφείο)
Απαραίτητα προσόντα:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστη χρήση ελληνικής γλώσσας
  • Γνώση αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστή σε περιβάλλον Windows
  • Υπευθυνότητα κατά τη διαχείριση ευαίσθητων πληροφοριών
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί

Τι προσφέρουμε:
  • Σταθερό μηνιαίο μισθό, υψηλότερο του βασικού
  • Πλήρη, επί πληρωμή εκπαίδευση
  • Υβριδικό μοντέλο εργασίας (από το σπίτι και από το γραφείο)
  • Υψηλό μηνιαίο bonus επίτευξης στόχου, ανάλογη των αποτελεσμάτων
  • Πρόγραμμα συστάσεων (refer a friend): Προσκαλέστε τους φίλους σας και λάβετε υψηλά μπόνους!
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα σύγχρονο και ανθρώπινο περιβάλλον εργασίας
  • Εκδηλώσεις και δράσεις εταιρικής υπευθυνότητας
  • Προνόμια Υγείας σε συνεργασία με ιδιωτικούς φορείς
  • Πολυάριθμα προνόμια, εκπτώσεις και προσφορές για μεγάλο δίκτυο επιχειρήσεων

Στην Teleperformance Greece, τη μεγαλύτερη εταιρεία παροχής “Customer Experience Management” στην Ελλάδα, έχεις τη δυνατότητα να εξελίξεις την καριέρα σου, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Ενώ ακόμη, θα έχεις την ευκαιρία να γίνεις μέλος μιας μεγάλης ομάδας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας.

Εάν όλα τα παραπάνω σου φαίνονται γνώριμα ή θέλεις να τα ανακαλύψεις, τότε σε προσκαλούμε να γίνεις μέλος της ομάδας μας, η οποία αριθμεί πάνω από 12.000 μέλη, που προέρχονται από 110+ χώρες.

Δείτε περισσότερα:

Θέλεις να δεις περισσότερες ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Κάνε κλικ εδώ.

Θέλεις να δεις όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Κάνε κλικ εδώ.

Showing 1–0 of 0 jobs