Θέσεις τεχνικής υποστήριξης σε κορυφαία εταιρεία τεχνολογίας 2384 views

Job Overview

  • Job Languages Greek

Η Teleperformance Greece συνεργάζεται με μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες του tech industry και παρέχει θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης για τεχνική υποστήριξη στην Αθήνα.

Έχεις καλές γνώσεις hardware και δυνατά soft skills; Αξιοποίησε το τεχνολογικό background και τις επικοινωνιακές δεξιότητές σου και δούλεψε για ένα από τα κορυφαία brands στον κλάδο της τεχνολογίας παγκοσμίως!

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης για την επίλυση θεμάτων τεχνικής φύσεως μέσω τηλεφώνου και email
  • Διασφάλιση της ικανοποίησης πελατών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Τεχνολογικό υπόβαθρο / σπουδές πληροφορικής
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα
  • Ανεπτυγμένες δεξιότητες στη διαδικτυακή έρευνα
  • Άριστη γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (επίπεδο C1)
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο της τεχνικής υποστήριξης υπολογιστών

Απασχόληση και ωράρια:

  • Εκπαίδευση διάρκειας 4 εβδομάδων (επί πληρωμή)
  • 8ωρη απασχόληση (08:00 – 20:00, κυλιόμενα 8ωρα)
  • Δευτέρα – Παρασκευή

Τι προσφέρουμε:

Στην Teleperformance Greece, έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μίας πολυεθνικής εταιρείας, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας, η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Για όλους αυτούς τους λόγους, σας προσκαλούμε να γίνετε κομμάτι της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 8.500 μέλη, που προέρχονται από 91+ εθνικότητες.

Δείτε περισσότερα:

Θέλετε να δείτε περισσότερες ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Δείτε τις εδώ.

Θέλετε να δείτε όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Δείτε τις εδώ.

Job ID: 107527

Leave your thoughts

Google Rating
4.0