Θέσεις εξυπηρέτησης πελατών εταιρίας καφέ 10102 views

Job Overview

  • Job Languages Greek

Η Teleperformance Greece συνεργάζεται με τη Νο1 εταιρεία καφέ στην Ελλάδα και παρέχει θέσεις εργασίας ευέλικτης απασχόλησης για εξυπηρέτηση πελατών.

Το μυστικό της επιτυχίας κρύβεται σε μία κάψουλα (καφέ). Αξιοποίησε το ταλέντο σου στην επικοινωνία και δούλεψε για την κορυφαία εταιρεία καφέ στην Ελλάδα!

Αρμοδιότητες:
  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Χειρισμός social media + chat
  • Προώθηση προϊόντων και ενημέρωση πελατών
Απασχόληση και ωράρια:
  • Εκπαίδευση διάρκειας 2 εβδομάδων (επί πληρωμή)
  • 6ωρη απασχόληση
  • Δευτέρα – Κυριακή (2 ημέρες ρεπό)
  • 08:00 – 23:00 (κυλιόμενα 6ωρα)
Απαραίτητα προσόντα:
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Σωστή χρήση της ελληνικής γλώσσας
  • Καλή γνώση αγγλικών (Β2+)
  • Βασική γνώση υπολογιστών και social media

Τι προσφέρουμε:

Επιπρόσθετα, στην Teleperformance Greece έχετε την ευκαιρία να εξελίξετε την καριέρα σας εντός μίας πολυεθνικής εταιρείας, εκπροσωπώντας τα μεγαλύτερα brands διεθνώς. Επιπλέον, θα αποτελέσετε μέλος μιας μεγάλης οικογένειας η οποία σέβεται τη διαφορετικότητα, προσφέροντας ίσες ευκαιρίες σε όλους, ανεξαρτήτως φύλου, εθνικότητας, ηλικίας, θρησκείας ή κουλτούρας. Για όλους αυτούς τους λόγους σας προσκαλούμε να γίνετε μέλος της οικογένειάς μας, η οποία αριθμεί πάνω από 8.500 συναδέλφους που προέρχονται από 91 και πλέον εθνικότητες.

Δείτε περισσότερα

Θέλετε να δείτε περισσότερες Ελληνόφωνες θέσεις εργασίας; Δείτε τις εδώ.

Θέλετε να δείτε όλες τις θέσεις εργασίας που παρέχουμε; Δείτε τις εδώ.

Job ID: 74883
Google Rating
4.0